şehirler arası nakliyat

İzmir Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler arası nakliye, bölgesel taşımaya nispeten uzak kilometre barındıran taşımacılık şeklidir. Lojistik itibariyle ayrımı bulunmaz. Şehirlerarası taşımacılıkta mesafe çok daha fazladır. Bu sebeple, söz konusu amaç adına kullanılacak taşımacılık kamyonlarının uzun mesafelere dayanıklı ve güvenilir olması gereklidir. Şirketimizin kullandığı şehirlerarası taşımacılık vasıtaları, dirençli ve güvenlidir.

Şehirler Arası Nakliyat Ne gibi bir anlam içermektedir? Ne şekilde Yapılmaktadır?

Çağımız nakliye tekniklerinin gelişmesiyle, kapalı kasa kamyonların kullanışlılığı ve güvenliği çoğalmıştır. İllerarası Nakliyat faaliyetlerinde, değişik taşıtları istihdam eden organizasyonumuz, seri ve güvenilir taşıma organizasyonu uygulamaktadır. Memleketimizin her tarafına şehirlerarası nakliyat hizmetleri veren şirketimiz, müşterilerimizin isteklerine en ciddi biçimde cevap sunabilmek düşüncesiyle, mecburi anlamda tüm koşulları yerine getirmektedir. İllerarası evden eve taşımacılık işlerinde, uzman elemanlar görev yapar. Bununla birlikte şirketimizin tatbik ettiği uzman bir işleyiş neticesinde en hassas nakliye hizmetleri gerçekleşmektedir.

Şehirler arası Nakliye İşlemleri?

Yerinde İnceleme işlemiyle nakliyat faaliyetleri start alır ve gerekli taşıma aracı, ekspertiz tarafından saptanır. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde mobilyalar ve beyaz eşyalar sigorta kapsamına alınır. Hassas möble ve beyaz eşyaların kendine özgü ambalaj materyalleriyle korunaklanması ve öteki eşya ve taşınacak materyalin ambalajlanması işlemlerinden itibaren, asansör kullanılarak çelik kasa kamyon veya tıra, evde bulunan tüm eşyalar indirilir. Diğerlerinden önce ağır ve mukavemetli mobilyalar indirilir ve daha sonra kırılgan eşyalar indirilir.

Kapalı kasalı nakliye araçlarımızın hassas materyal nakil işlemleri adına özel bir formda üretilmesiyle, şehirler arası taşımada ev eşyası güvenliği tam olarak temin edilmektedir.

İşletmemiz adına Vatandaşlarımızın memnuniyeti asıl gayemizdir.

Şehirler arası nakliye alanlarında, paketleme ve korunaklama hizmetleri ayrıcalıklıdır. Uzak mesafelerin sıkıntıları ile yerleşilecek yörenin coğrafi özelllikleri değerlendirilir ve bunlara göre ambalajlama işlemleri neticelendirilir. Ambalajlamadan sonraki aşamada kamyon veya tıra yükleme işlemi gerçekleştirilir. Dikkatle uygulanan ambalajlama ve istifleme ile malzemeleriniz hasar almamaktadır. Şehirler arası nakliyat hususunda gereken bütün belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz uzman, mesleklerinin gerektirdiği sahip olan soförlerdir. Kurumumuzun ve elemanlarımızın sahip olduğu yetki belgeleri neticesinde, yol güzergahında çıkabilecek bütün resmi sorunlar ortadan kaldırılmıştır. Şirketimiz tüm aşamalarda özenli hareket etmektedir.

İller arası nakliye fiyatları, gidilecek şehrin uzaklığı, çelik kasa taşıma aracının özellikleri, ihtiyaç duyulan ek seçenekler ve taşıma vasıtasının tonaj kapsamı gibi koşullara göre farklılık gösterir. İşletmemiz, şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde en ekonomik seçeneklerle fiyat belirlemektedir.

 

Balçova Kardeşler Evden eve nakliyat Hakkında Müşteri Görüşleri

 • avatar resmi
  Bahadır KAYA

  Balçova'da asansörlü ev taşıma hizmetleri yapan şirketleri araştırdığımda, Kardeşler Nakliyat firmasının alternatiflerine nispeten daha profesyonel olduğunu fark ettim ve evimin taşınması için bu şirket ile anlaşmaya karar verdim. aaa Nakliyat yetkilisi Müjdat bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi tamamlandı. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar çizilmedi. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Balçova'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Mert ZORLU

  Balçova içinde Kardeşler Nakliyeyle taşındım. Taner bey ve beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklediğim şekilde görevlerini yerine getirdiler. Hiç bir şeye hasar vermeden özenli bir şekilde nakliyat işlevini yaptılar ve arızasız bir şekilde ev taşıma işlerimizi tamamladılar. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ömür IŞIK

  Eşyalarımı Balçova'dan Denizli'ye Kardeşler Nakliyeye taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası taşıma konusu bakımından iyi organize olmuş bir kurum. İdeal bir ekiple iş yapıyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Bütün evimdeki eşyaları ambalajladılar. Özenli ve ayrıca düzgün iş yaptılar. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.