Ofis Taşıma

İzmir Ofis Taşıma

Şirketimiz İzmir Büro Taşıma hizmetleri kurumları içerisinde sağlam organizasyon özelllikleri ve aynı zamanda kayıtsız şartsız müşteri tatmini görüşüne sahip önemli firmalardandır.

Büro taşıma hizmetleri başka taşımacılık tiplerine göre çok daha itina ve ayrıca tecrübe isteyen bir nakliyat biçimidir.

İş yerinizin nakliyesi hususunda şirketimizle bağlantı kurduğunuzda ilk önce ekspertiz işlemlerinde görevlendirdiğimiz bir elemanımız nakil işlemleri yapılacak adrese gelerek iş yerinizin taşıma koşullarını inceler. İnceleme sonrasında nakliye planı çıkarılır.

Taşıma faaliyetleri esnasında nakliyenin daha hızlı ve zahmetsiz yapılabilmesi amacıyla ofisteki eşyalar bölümlerine ayrılarak çalışılarak taşınır. evrak rafları ve iş yeri mobilyalarının sökümleri nispeten süzenli olabilmesi sebebiyle şarjlı vidalama kullanılmaktadır. İş yerinizde mevcut olan bütün ofis eşyası avrupadan getirdiğimiz baloncuklu naylonlara sarılır. Evraklar ile masa aksesuarlarıysa kolilenerek üzerine açıklayıcı bilgileri yazılır.

İşletmemiz işyeri taşımacılık faaliyetlerini güvence kapsamına dahil etmektedir.

İzmir Ofis Taşımacılığı faaliyet alanında senelerdir lider konumunu korumakta olan kuruluşumuz Kardeşler Taşımacılık, güvenilirlik ve profesyonellikle iş yeri nakliyesi ihtiyacında olanlara hizmetlerde bulunmaktadır.

 

Balçova Kardeşler Evden eve nakliyat Hakkında Müşteri Görüşleri

 • avatar resmi
  Bahadır KAYA

  Balçova'da asansörlü ev taşıma hizmetleri yapan şirketleri araştırdığımda, Kardeşler Nakliyat firmasının alternatiflerine nispeten daha profesyonel olduğunu fark ettim ve evimin taşınması için bu şirket ile anlaşmaya karar verdim. aaa Nakliyat yetkilisi Müjdat bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi tamamlandı. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar çizilmedi. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Balçova'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Mert ZORLU

  Balçova içinde Kardeşler Nakliyeyle taşındım. Taner bey ve beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklediğim şekilde görevlerini yerine getirdiler. Hiç bir şeye hasar vermeden özenli bir şekilde nakliyat işlevini yaptılar ve arızasız bir şekilde ev taşıma işlerimizi tamamladılar. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ömür IŞIK

  Eşyalarımı Balçova'dan Denizli'ye Kardeşler Nakliyeye taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası taşıma konusu bakımından iyi organize olmuş bir kurum. İdeal bir ekiple iş yapıyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Bütün evimdeki eşyaları ambalajladılar. Özenli ve ayrıca düzgün iş yaptılar. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.