evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliye Organizasyonu

Evden eve taşıma işlemleri, ev eşyası nakil etaplarının, möble, elektronik eşyalar ve farklı aygıtların zarar almaması adına gereksinim duyulabilecek düzenlemelerin yapılması içeriğiyle, belli bir organizasyon çerçevesinde yerine getirilmesidir. Evlerinizde olan tüm eşyaların toplanması, paketlenerek korumaya alınması, kamyon veya kamyonetle ile taşınıp yeni alanlarına yerleştirilmesi işlemlerini içerir.

Evden Eve Nakliyat Ne Kapsamı İçine alır? Nasıl İcra Edilir?

Evden Eve Taşımacılık, evde var olan tüm eşya ve malzemelerin yeni mekana nakledilmesinde, ev eşyalarının zarar görmesini önleyici önlemlerle birlikte, tecrübeli elemanlar tarafından parçalarına ayırma ve montaj işlemlerinin de gerçekleştirildiği elit bir nakliyat modelidir.

Evden Eve Nakliye Faaliyetleri

Evden Eve Nakliyat yalnızca evde bulunan eşyaların sevk edilmesi anlamında yapılabileceği gibi, taşınılacak olan evde eşya düzeninin tam olarak sağlanması şeklinde de yapılabilmektedir.

Eşyaların hasara karşı korunması maksadıyla, bulundukları mevkide demonte işlemleri ve paketleme işlemleri yapılarak diğer bir eve nakledilmesi ile tekrar kurulumlarının yapılması ve tasarrufa müsait hale getirilmesi işlemleri evden eve taşıma süreçlerinin özünü oluşturmaktadır.

Nakliye işleminin en önde gelen evresi ve vazgeçilmezi vaziyetine gelen evden eve taşımacılık, görevinin sahiden tam anlamıyla erbabı bir firma tarafından sonuçlandırılmadığı durumda hiç de şakaya gelmeyen ve çözümü mümkün olmayan problemlere sebeb olabilmektedir. Eşyalarınızı taşımaları için teslim ettiğiniz firmanın, işinde ustalaşmış ve deneyimli bir ekibi, kapalı kasalı evden eve nakliye araçları ve sağlam kurumsal yapısı ile güven veren bir şirket olması mecburi gerekliliktir.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde en fazla ehemmiyet verilmesi gereken husus ambalajlamadır. Nakilleri yapılacak möble, malzeme ve evinizde bulunan eşyaların, kullanım alanlarına göre tespit edilen değişken ambalaj materyalleriyle sarılarak taşıma amacıyla uygun hale getirilmeleri ciddiyetle önemlidir.

Birinci sınıf ve yetkin bir takviye ile arızasız bir taşınma temin edilecektir. Evden eve taşımacılık ne demektir? sualini bir çok insan sormakta ve bu deyimin yanlızca taşınma anlamıyla düşünülmesi de zayıf bir malumat şeklinde benimsenmektedir. Taşınma prosedüründe direkt uygulamaya geçmeden evvel, çok iyi bir programlama süreci yapılmalıdır.

Firmamızın alanında ihtisas sahibi olmuş ve ayrıca deneyimli eleman kadrosu yardımıyla, taşınmanın bütün külfetinden kolay bir şekilde kurtulabilir ve sorunsuz bir şekilde yeni belirlediğiniz yere taşınabilirsiniz.


Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sırasında Yerine getirilen İşlemler

- Ekspertiz: Eşya taşıma işlemlerinin tam manasıyla sorunsuz yapılabilmesi için yerinde tetkik içeriğini belirten ve şirketimizin ücret almadan icra ettiği ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

- Nakliye sigortası: Nakliye sigortası, tüm eşya ve malzemelerinizi nakil hizmetleri esnasında olasılık dahilinde olan ve hesap edilmeyen durumlara ve hasarlara karşı güvenlik altına alır.

- Söküm ve Kurulum: Eşya ve yüklerinizin düzgün şekilde paketlenmeleri, kamyon veya tıra düzenli yerleştirilmesi ve daha güvenli taşınması amacıyla söküm hizmetleri tarafımızdan yerine getirilmektedir. Aynı zamanda Elbise dolapları gibi bölümlerine ayrıştırılarak taşınan mobilyalarınız, taşındıkları yerde sizin belirttiğiniz şekilde konumlandırılarak yeniden ekibimizce monte edilir.

- Ambalaj için malzeme seçimi ve Paketleme: Beyaz eşyalar, möbleler, mutfak eşyaları ve diğer ev eşyaları için farklı ambalaj malzemeleri kullanılmak suretiyle sarım işlemleri yerine getirilmektedir.

- Taşıyıcı araca istifleme: Sökümleri ve ambalajlamasi yapılmış olan mobilya ve diğer yüklerinizin nakliyesi esnasında sarsılmalara karşın muhafazaları, taşıma aracına düzenle yerleştirilerek yüklenmesine bağlıdır.

- Yerleştirme: İstenen mekana nakledilen ve kurulumları tamamlanan mobilya, beyaz eşya ve diğer taşınan eşyalarınız tarafınızdan tesbip ettiğiniz biçimde konumlandırılır ve kullanıma hazır hale getirilir.

- Eşya depolama: Ev eşyası barındırma programı bulunan işletmemize ulaşmak suretiyle gereken saklama sandıklarınızı sorabilir, kaliteli ve güvenli eşya barındırma hizmeti alabilirsiniz.

Firmamızca Evden eve nakliyat hizmetlerinde özellikle eşya güvenliği konusuna ciddi oranda önem verilir. Kurumsal bir işletme anlayışının gereği olan profesyonel bakış açısı sonucunda, yük ve eşyaların zayiatı veya tahrip olması gibi hallerin önüne geçilir.

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında şirketimizin her bir ödeme gücüne uygun fiyat düzenlemesi sistemiyle, her kişi kolayca bu hizmetten faydalanabilecektir. Eşya ve malzemelerinizin sorunsuz bir şekilde ve emniyetli şartlar çerçevesinde nakliyesi ve konumlandırılması için, işletmemize daima güvenebilirsiniz.