Eşya Depolama

İzmir Eşya Depolama

Eşya muhafazası, firmamızın sunduğu güvenli hizmetler arasındadır. Eşya muhafazası, muhafaza edilmesi icab eden bir eşya çeşidinin (örneğin araba ve motorlu araçlar, ofis eşya ve malzemeleri, ev eşyaları, muhafaza etmek durumunda olduğunuz fazlalık malzemeler, koliler vb.) muhafazalı depolarda ve özel sandıklarda depolanması sürecidir.

Kuruluşumuz, İzmir'de evden eve nakliyat ve büro nakliye işlemleriyle müştereken, müşterilerinin isteği dahilinde ekonomik maaliyetlerle belli periyotta depolama faaliyetleri de sağlamaktadır. Bir seneliğine ve daha fazla zaman kapsamlı eşya muhafazası sözleşmelerinde 1 kereliğine mahsus olacak şekilde taşıma ücretsizdir.

7 / 24 güvenlik elemanlarınca muhafaza altında bulunan depolama merkezlerimiz, yangın çıkması, çalınma ve bunlar gibi sakıncalı koşullara karşın da sigortalıdır.

Şirketimizce uygulanan depolama fiyatları, oldukça makuldür. Planlamada belirtilen haricinde ayrıca fiyat tahakkuk ettirilmemektedir. Bütün ücretlendirme, anlaşma sırasında müşterilerimize sunulmaktadır. Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşların rızasının planlandığı depolama hizmetinde, gereken her unsur şirketimizce düşünülmüştür.

 

Balçova Kardeşler Evden eve nakliyat Hakkında Müşteri Görüşleri

 • avatar resmi
  Bahadır KAYA

  Balçova'da asansörlü ev taşıma hizmetleri yapan şirketleri araştırdığımda, Kardeşler Nakliyat firmasının alternatiflerine nispeten daha profesyonel olduğunu fark ettim ve evimin taşınması için bu şirket ile anlaşmaya karar verdim. aaa Nakliyat yetkilisi Müjdat bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi tamamlandı. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar çizilmedi. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Balçova'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Mert ZORLU

  Balçova içinde Kardeşler Nakliyeyle taşındım. Taner bey ve beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklediğim şekilde görevlerini yerine getirdiler. Hiç bir şeye hasar vermeden özenli bir şekilde nakliyat işlevini yaptılar ve arızasız bir şekilde ev taşıma işlerimizi tamamladılar. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ömür IŞIK

  Eşyalarımı Balçova'dan Denizli'ye Kardeşler Nakliyeye taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası taşıma konusu bakımından iyi organize olmuş bir kurum. İdeal bir ekiple iş yapıyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Bütün evimdeki eşyaları ambalajladılar. Özenli ve ayrıca düzgün iş yaptılar. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.