asansörlü nakliyat

İzmir Asansörlü Nakliyat

Taşınma işlemi herkes adına endişe verici ve karmaşık bir gerçek olsa da nakliyat işkolu ve uygulamadaki ilerlemeler yardımıyla son süreçlerde ciddi şekilde kolaylaşmış ve emniyetli bir hale gelmiştir.

Asansörlü eşya taşıma veya büro taşımacılığı, söz konusu taşıma biçimlerinden birisidir ve taşınmayı fazlasıyla basitleştirmiştir. Taşınmaları güç ve büyük tüm eşya ve malzemelerin, asansör aracılığıyla taşınmaları, nispeten az bir sürede ve daha güvenli bir şekilde icra edilmektedir. Asansör kullanan nitelikli bir nakliye şirketi katkısı ile yeni bir mevkiye yerleşmek eskisi gibi külfetli olmayacak ve deyim uygun olacaksa huzurlu olacaktır.

Nakliyat süreçleri öncesi taşınma programı gerçekleştirilir. Nakilleri yapılacak eşyalarınızın tespit edilmesi ile beraber asansörün kullanımının gerekli olabileceği eşya ve malzemelerin halinde, ev taşıma programına asansör kullanılması da dahil edilir. Asansörlü nakliyat sayesinde insan gücünün kâfi olamayacağı ağırlıkta ve irilikte olan malzemeler, kolaylıkla taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan eşya taşıma hizmetleri, daha az sürede neticelendirilir. İnsanın çok daha uzun zamanda taşıyabileceği eşyalar, asansör kullanılarak yapılan taşıma işlemleri sayesinde çok daha kısa bir vakit zarfında istenilen konumlarına yerleştirilebilir.

İzmir Asansörlü Nakliyat alanında kendi özel kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan İzmir Kardeşler Nakliyat, eşyalarınızın güvenli bir biçimde taşınabilmelerini sağlar.

 

Balçova Kardeşler Evden eve nakliyat Hakkında Müşteri Görüşleri

 • avatar resmi
  Bahadır KAYA

  Balçova'da asansörlü ev taşıma hizmetleri yapan şirketleri araştırdığımda, Kardeşler Nakliyat firmasının alternatiflerine nispeten daha profesyonel olduğunu fark ettim ve evimin taşınması için bu şirket ile anlaşmaya karar verdim. aaa Nakliyat yetkilisi Müjdat bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi tamamlandı. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar çizilmedi. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Balçova'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Mert ZORLU

  Balçova içinde Kardeşler Nakliyeyle taşındım. Taner bey ve beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklediğim şekilde görevlerini yerine getirdiler. Hiç bir şeye hasar vermeden özenli bir şekilde nakliyat işlevini yaptılar ve arızasız bir şekilde ev taşıma işlerimizi tamamladılar. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ömür IŞIK

  Eşyalarımı Balçova'dan Denizli'ye Kardeşler Nakliyeye taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası taşıma konusu bakımından iyi organize olmuş bir kurum. İdeal bir ekiple iş yapıyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Bütün evimdeki eşyaları ambalajladılar. Özenli ve ayrıca düzgün iş yaptılar. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.