İzmir Kardeşler Nakliyat Firma Profili

İzmir Kardeşler nakliyat

Taşımacılık sektöründe 1973'ten beri görev ifa ettiğimiz süre içerisinde oldukça fazla sayıda şahıs, firma ve devlet kurumuna taşıma işi yapmış olan Kardeşler Nakliyat, söz konusu alanda tercih edilen nakliye organizasyonları arasında bulunmaktadır.

Hizmet sunduğu müşterilere nitelikli ve ayrıca güvenilir iş yapan Kardeşler Nakliyat, evveliyatından bu yana etkin referanslar elde etmiştir.

Kardeşler Nakliyat kurumsal yapısı, şehir içi ve şehirlerarası nakliye alanında kullandığı 4 tane 6 tekerli ve 5 tane 10 tekerli taşıma kamyonu, şehir içi asansörlü ev taşımacılığı faaliyetlerinde opere ettiği üç farklı nakil asansörü aracı, eşya depolama hizmetleri doğrultusunda 1900 metrekare dahili bölümü olan, güvenlikli antreposu ve ayrıca nakli yapılacak her farklı malzeme ve eşyaya elverişli belirlenmiş ambalaj malzemeleri deposundan oluşmaktadır. Aynı zamanda işletmemizin, müşterilerinin eşya nakli gereksinimlerine ayrıntılı cevap verebilme amacıyla istihdam ettiği, her biri kendi özel çalışma sahasında eğitim sahibi ve uzman personel kadrosu mevcuttur.

"Teknoloji Taşımacılıkta da Yanıbaşınızda" sloganıyla, hizmet sunduğu müşterilere bir vaat veren kurumumuz, onların gereksinimlerinin ekonomik, kaliteli, güvenceli bir şekilde ve tam zamanında temin edilmesini başlıca tutumu olarak belirlemiştir.

» Kardeşler Nakliyat

 

Balçova Kardeşler Evden eve nakliyat Hakkında Müşteri Görüşleri

 • avatar resmi
  Bahadır KAYA

  Balçova'da asansörlü ev taşıma hizmetleri yapan şirketleri araştırdığımda, Kardeşler Nakliyat firmasının alternatiflerine nispeten daha profesyonel olduğunu fark ettim ve evimin taşınması için bu şirket ile anlaşmaya karar verdim. aaa Nakliyat yetkilisi Müjdat bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi tamamlandı. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Evimdeki eşyalar çizilmedi. Firmanın elemanlarına ve Kardeşler Taşımacılık şirketine teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Balçova'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Mert ZORLU

  Balçova içinde Kardeşler Nakliyeyle taşındım. Taner bey ve beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklediğim şekilde görevlerini yerine getirdiler. Hiç bir şeye hasar vermeden özenli bir şekilde nakliyat işlevini yaptılar ve arızasız bir şekilde ev taşıma işlerimizi tamamladılar. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılığı taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ömür IŞIK

  Eşyalarımı Balçova'dan Denizli'ye Kardeşler Nakliyeye taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası taşıma konusu bakımından iyi organize olmuş bir kurum. İdeal bir ekiple iş yapıyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Bütün evimdeki eşyaları ambalajladılar. Özenli ve ayrıca düzgün iş yaptılar. Kardeşler Nakliyeyi tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.